Blood On The Clay - Čad - Deadnation (CD, Album)


2000
Label: Downfall Records (2) - FALLCD 001 • Format: CD Album, Promo • Country: Sweden • Genre: Rock • Style: Grindcore
Blood On The Clay - Čad - Deadnation (CD, Album)

ČAD sú nepochybne fenoménom slovenskej metalovej scény. A úplne oprávnene. Na „dušičky“ vyšiel tejto svätojurskej úderke nový album nazvaný „Zabi ma“, a ten budú prezentovať na nadchádzajúcom turné, na ktoré so sebou berú kapely FYASCO a ROZPOR. Draci a dračiče, bude peklo.

 · Blood Music releases on CD. Back CD Filter. Sort by. Compare (0) Showing 1 - 41 of 41 items $ Release date: June 17th, ! New. Aquilus "Bellum I" CD THIS ITEM IS A PRE-ORDER AND IS DUE TO BE RELEASED ON OR AROUND DECEMBER 3RD, * 4-panel Digipak or Jewel Case CD. Click below for more information.

Blood on the Dance Floor was an American electronic music group from Orlando, Florida, formed in The group's longest-standing lineup, from to , consisted of Jesus David Torres also known as Dahvie Vanity (born ) and Jayy Von Monroe (born ).

Album síce štartuje veľmi nemilosrdne a po skvelom intre „Vyhňa pekiel“ tu máme sled výborných a rýchlych vecí, no problémom je hlavne stred tejto kolekcie. Tá je na pomery ČAD trochu prislabá a skladby ako „V krku krv“, „“ a „Demolačná čata“ akosi nespĺňajú prísne parametre.

ČAD, „šikovná to troječka zo Svätého Jura, resp. Bratislavy, je plnohodnotným a prakticky dokonalým dôkazom, ako sa dá za pomoci všemožných síl a relatívne krátky čas dostať do ako tak širšieho povedomia poslucháčskej obce. Samozrejme sa stále bavíme o našom bohom (nielen ním) zabudnutom Slovensku, ale snáď sa už nejaké to echo dostalo aj k našim západným.


Every Time (Album Version) - Janet* - Every Time (Vinyl) Dandelion Wine - In Gowan Ring - Love Charms (CD, Album) Fool For Your Loving - Whitesnake - Best Of Whitesnake (CD)

3 thoughts on “Blood On The Clay - Čad - Deadnation (CD, Album)

  1. Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Čad - Deadnation at Discogs. Shop Vinyl and CDs and complete your Čad collection.

  2. Profil kapely Čad (violence-thrash) z města Svätý Jur, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.

Leave a Comment

BING