Viedais Tukšums - Ingus Baušķenieks - Čūska (File, Album)


2015
Label: Ingus Baušķenieka Ieraksti - none • Format: 10x, File FLAC, Album • Country: Latvia • Genre: Electronic, Pop • Style: New Wave, Synth-pop
Viedais Tukšums - Ingus Baušķenieks - Čūska (File, Album)

Ingus Baušķenieks ir priecīgs, ka par viņa jauno albumu ir tik liela klausītāju interese. „Kad pirms 15 gadiem iznāca "Kaķis", neviens par to neinteresējās. Ir jauki, ka mūsu jaunais albums ir pamanīts, lai gan Taisīt tādu plati – tā ir milzīga finansiāla izgāšanās. Tie ir Estimated Reading Time: 4 mins.

Ingus Baušķenieka izkaisīto krūzīšu teorija / Diena. Kristaps Kalns, Dienas mediji. Četrus gadus pēc iepriekšējā albuma Čūska Ingus Baušķenieks laidis klajā jauno – Sentiment et Mélancholie. Daudzi viņa cienītāji droši vien brīnās, ka jaunā albuma nosaukums ir Author: Uldis Rudaks.

References: API SITE Aptuveni pirms mēneša nejauši saskrējos ar Ingu Baušķenieku kādā Tērbatas ielas grāmatnīcā. Toreiz mans aicinājums uz sarunu par topošo mākslinieka soloalbumu tika pieklājīgi noraidīts - ieraksts vēl nebija gatavs. Tagad, kad aprīļa beigās ilgi tapušais studijas darbs «Čūska» beidzot nonācis pie klausītājiem, Ingus labprāt piekrīt par to un.

 · Piektdien, decembrī, dzimšanas dienu svin mūziķis, grupas „Dzeltenie pastnieki” dalībnieks Ingus Baušķenieks. Savu repertuāru ar Baušķenieka dziesmām piesātinājusi vokālā grupa „Vocalica”, kas mūziķa dziesmām spēj radīt pavisam jaunu skanējumu a capella žanrā.

Sociālajos tīklos ievērību guvuši video no Bauskas, kuros fiksēts nedēļas sākumā noticis jauniešu masveida kautiņš. Cilvēki internetā, kā arī reģionālie mediji ziņo, ka šādi attiecības skaidrojuši baušķenieki un iecavnieki. Lieki piebilst – kautiņā “Bauska pret Iecavu” uzvarēja kauns un stulbums.


Walk - William C. Beeley - Gallivantin (Vinyl, LP, Album) Little Girls - Patti LaBelle - Best Of Patti LaBelle (Cassette) Generations - Camel - Harbour Of Tears (CD, Album)

2 thoughts on “Viedais Tukšums - Ingus Baušķenieks - Čūska (File, Album)

Leave a Comment

BING